Karma mokra dla kota

karmy-mokre-dla-kota

Dobre karmy mokre dla kota to absolutna podstawa diety tych zwierząt. Przodkowie naszych dzisiejszych kotów, dziesiątki tysięcy lat temu, pojawili się na Ziemi w rejonach pustynnych. Ze względu na to, że dostęp do wody był tam ograniczony, zwierzęta nauczyły się pobierać wodę z pożywienia. Do dzisiaj właściciele domowych tygrysów zwracają uwagę na fakt, że ich pupile stosunkowo niewiele piją. Właśnie dlatego karma mokra dla kotów jest idealnym rozwiązaniem i powinna stanowić postawę diety. 

W bogatym asortymencie sklepu internetowego Miska Karmy znajduje się wiele rodzajów mokrego pokarmu. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby produkty dostępne w naszej ofercie charakteryzowały się najwyższą jakością i sygnowane były znakiem towarowym najlepszych marek. Na szczególną uwagę zasługuje karma dla kotów mokra pozbawiona zbóż. Kot, jako obligatoryjny mięsożerca czerpie energię przede wszystkim z tłuszczy i białka, dlatego węglowodany w postaci produktów zbożowych wpływają negatywnie nie tylko na proces trawienia, ale także na stan zdrowia naszego pupila. Oddając do dyspozycji klientów karmy dla kota mokre, oparte wyłącznie na wysokogatunkowym mięsie, jesteśmy spokojni o zdrowie i samopoczucie czworonogów.

Ciekawą propozycją są saszetki dla kotów lub puszki dla kotów z pokarmem w formie filetowej. Stanowią one doskonałe urozmaicenie diety i mogą służyć jako świetna karma uzupełniająca dla naszego domowego mruczka. Przygotowane z czystych filetów w zalewie zwierają w składzie wiele składników odżywczych.

Świeżo upieczeni koci opiekunowie z pewnością zastanawiają się jaka karma mokra dla kociąt będzie najlepsza. Otóż mokra karma dla małych kotów powinna spełniać dokładnie te wymagania, jakie spełnia karma dla kotów dorosłych. Duża ilość mięsa, jak najmniejszy udział zbóż oraz dodatki, takie jak tauryna, to obowiązkowe elementy każdego pełnowartościowego mokrego jedzenia dla kotów. Niektórzy producenci proponują karmy dedykowane kociętom, których skład dostosowany jest specjalnie do ich potrzeb w tym okresie. Takie karmy mają zazwyczaj więcej kalorii, ze względu na to, że dorastające koty mają wyższe zapotrzebowanie energetyczne niż te dorosłe. 

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje tylko się zdrowa mokra karma dla kota, która może stanowić zarówno uzupełnienie, jak i podstawę diety. Proponowane przez nas karmy dla kotów mokre zawierają najwyższej jakości składniki i sygnowane są logiem najlepszych marek, które zyskały sobie sympatię zarówno zwierząt, jak i ich opiekunów. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie MiskaKarmy.pl!

https://miskakarmy.pl/kategoria-produktu/kot/karma-kot/mokra/