Przysmaki dla kota

przysmak-dla-kota-smakolyk

Nasi czworonożni przyjaciele uwielbiają podjadać! Zawsze mają pusty brzuszek, gdy usłyszą lub poczują, że zbliża się nadprogramowa przegryzka. Ach te przysmaki dla kota. Warto wobec tego zatroszczyć się, by pochłaniane przez nie przekąski posiadały wartości odżywcze i miały korzystny wpływ na zdrowie.

W sklepie internetowym Miska Karmy znajdziecie smakołyki dla kota, które zostały wyselekcjonowane z największą starannością. Smakołyk dla kota bowiem, to nie tylko urozmaicenie diety milusińskiego, ale i jej uzupełnienie. Warto mieć to na uwadze, dokarmiając kociaka.

Przysmaki dla kota to paleta różnorakich typów przekąsek. Smakołyki dla kotów różnią się zarówno, jeśli chodzi o wielkość, kształt, jak i metodę produkcji. Jednego natomiast mogą być Państwo pewni, że oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla kociaków. Chrupki, kosteczki, paski to najpopularniejsze przysmaki dla kota, a wszystkie one występują w wielkościach i konsystencji, która umożliwia bezpieczne spożycie.

Kocie przysmaki są dosyć niewielkie i miękkie, a więc nadają się także dla malutkich pyszczków. Posiadamy przysmaki dla kotów liofilizowane, suszone i półpłynne, a więc każdy zwierzak znajdzie coś dla siebie i z pewnością miło zamruczy po skończonej przekąsce.

Kocie smakołyki z dobrym składem

Proszę nam wierzyć, te małe puchate kuleczki to prawdziwi mięsożercy i wystarczy delikatny zapach, by zainteresowały się podanym smakołykiem. W związku z tym oferowane przez nas produkty pozbawione są konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Zawierają za to sporo niezbędnego dla prawidłowego rozwoju białka.

Kot nie jest w stanie wyżyć na diecie bezmięsnej, ze względu na uwarunkowania genetyczne, niemniej jednak mają tendencję do zjadania pokarmów, które niekoniecznie im służą. Regularnie podawany przysmak dla kota to wskazówka dla zwierzaka, że warto jest poczekać na zdrowe ”słodycze”.

Niektóre z produktów dostępnych w naszym sklepie, wspierają szczególne potrzeby zdrowotne kota. Ze względu na strukturę czy zawartość witamin (np. tak ważnej witaminy B1) i mikroelementów koci przysmak stanowi świetną alternatywę dla dodatkowo suplementowanych składników.

Koci przysmak pomaga w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, optymalnej flory bakteryjnej jelit, czy nawet wspiera odkłaczanie przewodu pokarmowego. Istotne jest tu jednak, by przysmak kota pochodził ze sprawdzonych źródeł i zawierał odpowiednie składniki odżywcze.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie MiskaKarmy.pl!

https://miskakarmy.pl/kategoria-produktu/kot/przysmaki-kot/