Karma monobiałkowa dla psa

Karma monobiałkowa dla psa - MiskaKarmy.pl

Pies jest przyjacielem człowieka i nie ma się co dziwić, pod wieloma względami jesteśmy do siebie podobni. Nie dziwi więc fakt, że skoro ilość alergii pokarmowych wśród ludzi rośnie, to podobne problemy trawienne, spowodowane m.in. uczuleniami na karmy o popularnych składach, pojawiają się u czworonogów.

Naprzeciw problemom psiaków przychodzi specjalna grupa pyszności – karmy hipoalergiczne dla psów. Dobra karma dla psa alergika powinna być kupiona w miejscu, cieszącym się pozytywnymi opiniami klientów, które płyną z profesjonalizmu, jakim charakteryzuje się nasz sklep Miska Karmy.

Oferujemy Państwa pupilom alternatywę, która pozwoli na optymalne dobranie pełnowartościowych posiłków dedykowanych psom o szczególnych potrzebach.
Karmy dla psów alergików to tzw. karmy monobiałkowe. Ich nazwa powstała ze względu na zawartość białka pochodzącego z jednego źródła, bowiem mieszanki z kurczaka i zbóż niektórym czworonogom nie służą. Wówczas ratunkiem jest próba wprowadzenia diety monobiałkowej.

Pamiętać należy, iż pies jako urodzony mięsożerca potrzebuje spożywać duże ilości białka pochodzenia zwierzęcego. Konieczność zmiany pożywienia na karmę hipoalergiczną dla psów dotyka nie tylko alergików, ale i wybrednych smakoszy, którzy dokonują selekcji pokarmu w misce, wrażliwców, którzy borykają się z problemem trawiennymi i niejadków, którzy przez niechęć do jedzenia nie zawsze dostarczają organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych. Ogólnie rzecz biorąc, antyalergiczna karma dla psa przeznaczona jest do spożycia przez każdego psiaka i może stanowić również urozmaicenie diety dla czworonoga lubiącego poznawać nowe smaki.

Każda dostępna w naszym sklepie karma, a więc:

  • karma niskobiałkowa dla psa,
  • karma bezglutenowa dla psa,
  • ekologiczna karma dla psa,

zawiera białko pochodzenia naturalnego. Są to: kaczka, jagnięcina, wieprzowina, tuńczyk, łosoś. Oczywiście każde opakowanie to inne źródło białka. Zalecamy podawanie pieskowi jednego rodzaju karmy, np. na początek z kaczką, a po zauważeniu, iż reakcje niepożądane ustąpiły, warto spróbować innego smaku. 

Analogicznie wystąpienie świądu czy zmiana w wypróżnianiu, powinny stać się powodem do odstawienia danej karmy. Karma dla psa z alergią to nie tylko kolorowe opakowania, które sugerują smak, ale i różne rodzaje gramatur – od 400-gramowych paczuszek i puszek do worków 10, 15-kilogramowych. Korzystamy z produktów uznanych w środowisku kynologicznym marek, więc oferowana przez nas karma dla psów z alergią pokarmową to gwarancja jakości. Psia karma dla alergików to czasem konieczność, a jej stosowanie zostanie wynagrodzone zdrowiem pupila i jego wdzięcznością okazywaną poprzez wspólną zabawę i słodkie przytulasy!

 Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie MiskaKarmy.pl!

https://miskakarmy.pl/kategoria-produktu/pies/karma/monobialkowa/