Karma weterynaryjna dla psa

Karma weterynaryjna dla psa - MiskaKarmy.pl

Zdrowa karma dla psa powinna być podstawą jego żywienia, ponieważ dieta naszych czworonogów w największym stopniu wpływa na ich witalność i dobre samopoczucie. Szczególnie, jeśli nasz pupil ma problemy zdrowotne warto wybrać karmy lecznicze dla psów.

Wszyscy właściciele czworonogów starają się jak najlepiej dbać o swoich psich przyjaciół, jednak odpowiednio skomponowana dieta weterynaryjna dla psa może okazać się nie lada wyzwaniem. Dobrej jakości specjalistyczna karma dla psów jest ciągle produktem trudno dostępnym. Dlatego wychodząc naprzeciw tym problemom w naszym sklepie internetowym Miska Karmy oferujemy sprawdzone zdrowe karmy dla psów w wielu wariantach. 

W naszej ofercie znajdują się m.in. karmy dietetyczne dla psów, które mają zmniejszoną liczbę kalorii. Dzięki temu pies zjadając podobną ilość pożywienia otrzymuje mniej energii w tej samej objętości. To sprawia, że nie jest głodny, a jednocześnie może zrzucić zbędne kilogramy. Dietetyczna karma dla psa powinna zatem znaleźć się w menu wszystkich psów z nadwagą i otyłością, ponieważ nadmiar tkanki tłuszczowej u zwierząt zwiększa ryzyko rozwoju groźnych chorób. 

Z kolei karma weterynaryjna dla psów jest przeznaczona dla zwierząt cierpiących na choroby ostre lub przewlekłe. Jej skład jest zmodyfikowany tak, aby dostarczać choremu zwierzęciu składniki odżywcze w optymalnych dla niego proporcjach i wspomagać jego powrót do zdrowia lub utrzymanie w dobrej formie przez długi czas.

Odpowiednia karma weterynaryjna dla psa z naszej oferty może być podawana zwierzętom z wieloma schorzeniami. Dostępne są u nas m.in. produkty dla psów z cukrzycą, chorobami nerek, problemami z trawieniem i układem kostno-stawowym. W naszej ofercie oprócz najpopularniejszej karmy suchej znalazła się również mokra karma weterynaryjna dla psa, aby zapewnić czworonogom zróżnicowaną formę posiłków. 

Rozumiejąc problemy właścicieli psów nadwrażliwych na niektóre składniki pokarmowe, w swoim asortymencie posiadamy również karmy weterynaryjne dla psów alergików, które są pozbawione składników mogących powodować reakcje uczuleniowe u zwierząt. Zdajemy sobie sprawę, że żywienie pupili z takimi problemami jest sporym wyzwaniem i z tego względu staramy się zapewnić naszym klientom możliwie najszerszy wybór tego typu produktów. 

Zarówno karma dietetyczna dla psa, jak i karmy weterynaryjne, lecznicze i hypoalergiczne są produktami od sprawdzonych dostawców. Dbamy, aby były to produkty najwyższej jakości, posiadały wszystkie niezbędne certyfikaty i sprawdzony skład. Rozumiemy, że dieta zwierząt, zwłaszcza tych chorych powinna być różnorodna, bogata w witaminy i minerały, a jednocześnie dostosowana do ich indywidualnych potrzeb, dlatego oferujemy różne rodzaje tego typu produktów.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie MiskaKarmy.pl!

https://miskakarmy.pl/kategoria-produktu/pies/karma/weterynaryjna-karma/