Karmy półwilgotne dla psów

Karmy półwilgotne dla psów

W naszym sklepie znajdziecie karmy półwilgotne dla psów, które stanowią doskonałą alternatywę zarówno dla pokarmów suchych, jak i mokrych. Są starannie zbilansowane, dostarczając czworonogom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Łatwo się je przechowuje i podaje zwierzęciu.

Karma półwilgotna dla psa ma postać miękkich granulek, które są lekkostrawne oraz łatwe w gryzieniu. Dzięki temu jest to doskonała propozycja dla czworonogów z ograniczeniami oraz tych w podeszłym wieku. Miękka karma dla psa odpowiednia jest niemal dla wszystkich dorosłych pupili niezależnie od rasy. Bogata w witaminy i mikroelementy podnosi odporność zwierzaka oraz pomaga zadbać o jego dobrą kondycję i atrakcyjny wygląd. Obecność kwasów tłuszczowych w przystępnej, łatwo przyswajalnej formie pozytywnie wpływa na samopoczucie czworonoga. Półmokra karma dla psów nie zawiera żadnych wypełniaczy, ani składników zbożowych, które są źle tolerowane przez większość pupili. Jej niezaprzeczalną zaletą jest optymalna zawartość wody, która przyczynia się do prawidłowej pracy układu moczowego oraz nerek. 

Karmy półwilgotne dla psów w naszej ofercie inspirowane są naturalnym menu czworonogów. W ich składzie znajdują się przysmaki takie jak kaczka czy dziczyzna. Dodatek ziemniaków dostarcza natomiast niezbędnych węglowodanów. Półwilgotna karma dla psa daje efekt większego wypełniania miski – pupil może więc jeść do syta, a jego właściciel będzie w stanie lepiej kontrolować ilość spożywanego pokarmu. Półwilgotna karma jest też wolniej konsumowana, więc pies na dłużej będzie miał uczucie sytości. Karma półwilgotna może stanowić zarówno podstawę wyżywienia, jak i być jedynie dodatkiem do codziennej diety. Półwilgotna karma dla psów w formie miękkich krokietów to przysmak, za którym będą przepadać nawet czworonożne niejadki. Z kolei polecana zwierzętom, które zmagają się z alergiami, jest szczególnie propozycja z 3 rodzajami mięsa z dzika, łososia i bażanta. Nasza półmokra karma dla psa wzbogacana jest w glukozaminę i chondroitynę – cenne składniki, które biorą udział w odbudowie chrząstki stawowej. Natomiast prebiotyki regulują florę bakteryjną i wspomagają prawidłową pracę układu pokarmowego. 

Wilgotna karma dla psa jest wyjątkowo łatwa w dozowaniu. Na każdym opakowaniu zawarte są wskazówki uwzględniające wiek zwierzęcia, wielkość, styl życia oraz charakter. Odpowiednią dawkę należy podać w formie 1 posiłku lub rozdzielić na kilka porcji. Wilgotna karma dla psów to najlepszy wybór dla Twojego pupila – wysokiej klasy posiłki zadbają o jego doskonałe samopoczucie i zdrowie! 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie MiskaKarmy.pl!

https://miskakarmy.pl/kategoria-produktu/pies/karma/polwilgotna/